Spotkanie informacyjne dla kandydatów na drugi stopień rybactwa

Drodzy Studenci kończący naukę na I stopniu kształcenia.

Wydział Nauk o Środowisku Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości kształcenia na II stopniu studiów na kierunku Rybactwo "Innowacyjna Akwakultura, czyli Olsztyńska Szkoła Ichtiologów” 26 stycznia 2017 roku godzina 11:00 Centrum Akwakultury i Inżynierii Ekologicznej UWM w Olsztynie ul. Warszawska 117A, sala 142

Na spotkaniu dowiesz się o tym:

• Czym jest akwakultura – czyli, najbardziej dynamicznie rozwijająca się gałąź światowej gospodarki związanej z produkcją żywności?
  • Jak przebiegają studia na naszym kierunku wykorzystujące najnowszą wiedzę w obszarze chowu i hodowli organizmów wodnych oraz produkcji zdrowej i bezpiecznej żywności?
  • Jakie umiejętności i możliwości zdobycia pracy w całej Europie uzyskasz jako specjalista z zakresu ichtiologii po ukończeniu naszych studiów?

Po spotkaniu umożliwiamy dyskusję z nauczycielami akademickimi i obecnymi studentami kierunku rybactwo oraz wizytę w laboratoriach naukowo-dydaktycznych znajdujących się w Centrum Akwakultury.

Polecamy także nasze strony w Internecie:

Załącznik: