• 02/03/2018

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych studentów, oddajemy do dyspozycji waszych urządzeń mobilnych bezprzewodowy punkt dostępu, który zapewnia bezpieczny dostęp do Internetu w ramach sieci Eduroam. Urządzenie zainstalowane jest na parterze naszego budynku ale swoim zasięgiem pokrywa również pierwsze piętro.

• 08/02/2018

Z żalem zawiadamiamy, że 2 lutego 2018 roku odszedł od nas znakomity badacz, nauczyciel i przyjaciel, Prof. dr hab. Mirosław Łuczyński, prof. zw. Dla nas, koleżanek i kolegów z Katedry Biotechnologii w Ochronie Środowiska, był niekwestionowanym autorytetem i prawdziwym mistrzem.

Cześć Jego pamięci.

• 28/02/2017

Zachęcamy do zapoznania się z listą publikacji naukowych naszych pracowników za 2016 rok.

• 27/06/2016

Z przyjemnością oddajemy do użytku anglojęzyczną wersję strony internetowej. Nowa wersja językowa powinna być ułatwieniem nie tylko dla obcojęzycznych studentów, lecz również dla naukowców z zagranicznych ośrodków, którzy zainteresowani są działalnością naszej Katedry. Aby zobaczyć anglojęzyczną wersję, wystarczy kliknąć w ikonę flagi brytyjskiej, znajdującej się w lewym górnym rogu.

• 06/04/2016

Za oknem widać już wiosnę, dlatego w ramach wiosennych porządków postanowiliśmy uaktualnić zawartość strony i nieco odświeżyć jej wygląd. Mamy nadzieję, że będzie się Wam podobać nowa kolorystyka dotychczasowej odsłony, która nawiązuje do poprzedniej wersji naszej strony internetowej. Zachęcamy również do przejrzenia uaktualnionej listy publikacji pracowników naukowych Katedry.

• 30/11/2015

Z przyjemnością informujemy, że uruchomiliśmy na Facebooku oficjalny fanpage naszej Katedry, gdzie będziemy na bierząco umieszczać informacje związane z działalnością naszej jednostki.

• 19/02/2015

Z Nowym Rokiem rusza nowa odsłona strony internetowej, która aktualnie jest jeszcze w trakcie przebudowy. Zapraszamy studentów i sympatyków Katedry do regularnego śledzenia naszego serwisu.