Maciej Kowalewicz mistrzem Polski w strzelectwie sportowym!

Student I roku Turystyki i Rekreacji - Maciej Kowalewicz w dniach 13-14.04.2019r. na strzelnicy CWZS Zawisza w Bydgoszczy zdobył 3 medale pierwszych Akademickich Mistrzostw Polski w strzelectwie sportowym.
Reprezentant naszego Uniwersytetu w pierwszym dniu zawodów w konkurencji karabinu pneumatycznego 60 strzałów wynikiem 626 pkt. zdobył złoty medal i tym samym został Akademickim Mistrzem Polski.

W drugiej konkurencji tego dnia czyli w konkurencji karabinu dowolnego 60 strzałów leżąc zdobył wynikiem 613,2 pkt. srebrny medal i tytuł wicemistrza Polski.

W drugim dniu strzelań Maciek w trzeciej konkurencji czyli karabinie dowolnym 3x40 strzałów w trzech postawach wynikiem 1151 pkt. zdobył także srebrny medal i tytuł akademickiego wicemistrza Polski.

Tym samym Maciej wraca do Olsztyna z dwom srebrnymi i jednym złotym medalem zdobytymi dla naszej uczelni.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!!