Nowa struktura Wydziału

Szanowni Państwo, pragniemy poinformować iż od nowego roku nieco zmieni się struktura naszego Wydziału. Nasze siły połączymy wspólnie z Wydziałem Geodezji, Inżynierii Przestrzennej i Budownictwa pod nowym szyldem Wydziału Inżynierii Lądowej, Środowiska i Gospodarki Przestrzennej.
Zmiany dla studentów będą jednak niezauważalne poza przeniesieniem dziekanatu do budynku Wydziału Geodezji, Inżynierii Przestrzennej i Budownictwa
Więcej informacji na temat połączenia obu wydziałów w audycji na UWM FM, w której prof. Ewa Paturej, obecna dziekan Wydziału Nauk o Środowisku UWM. oraz prof. Paweł Wielgosz, dziekan Wydziału Geodezji, Inżynierii Przestrzennej i Budownictwa omówili jak bedzie wyglądał nowy wydział.