Oferta pracy w lotnictwie dla absolwentów naszego Wydziału.

Firma Jeppesen Poland Sp. wspólnie z Biurem Karier UWM chcieliby zaprosić studentów kończących studia na Wydziale Nauk o Środowisku do udziału w rekrutacji na stanowisko Analityk Informacji Nawigacyjnej.

Rekrutację przeprowadzona będzie w Biurze Karier UWM - ul. R. Prawocheńskiego 9, sala 2A (Stara Kotłownia), w dniu 10 czerwca 2019.

Osobą do kontaktu ze strony Biura Karier UWM jest Pani Iwona Olechnowicz (iwona.olechnowicz@uwm.edu.pl, tel. 89 524 5262).

Firma JEPPESEN, A BOEING COMPANY zaprasza studentów kończących WGIPB, WNOŚ oraz WMII do rekrutacji na stanowisko Analityk Informacji Nawigacyjnej (Navigation Information Analyst).

Praca polega na tworzeniu i aktualizacji lotniczych produktów nawigacyjnych:
     * w aeronautycznej bazie danych
     * w Bentley Microstation (mapy nawigacyjne)
     * w bazach geoprzestrzennych w środowisku ArcGIS

Jeżeli jesteś pasjonatem lotnictwa lub interesuje Cię stale rozwijająca się branża awiacyjna - jest to wyjątkowa okazją aby stać się częścią lotniczego świata.

Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia zawodowego. Zapewniamy kilkutygodniowe szkolenie i pełne wdrożenie do pracy.

Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, pracę w młodym, międzynarodowym zespole, elastyczne godziny pracy, kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną i wiele innych benefitów.

Wymagania wstępne: Język angielski - poziom B1.

Link do aplikowania: LINK

W Formularzu aplikacyjnym w polu SOURCE TYPE należy wybrać „Other" i w polu tekstowym wpisać „Olsztyn".

Więcej informacji o stanowisku w załączniku.