Promowanie oferty kształcenia naszego Wydziału podczas XIX Giełdy pomysłów na życie w Łomży

Już po raz kolejny nasz Wydział promował się podczas XIX Giełdy pomysłów na życie w Łomży.

Pracownicy i studenci naszego Wydziału w dniu 13.03.2019r. pojawili się w III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży, by przekonać tegorocznych maturzystów a także ich młodszych kolegów do skorzystania w przyszłości z oferty naszego Wydziału na kierunkach Turystyka i Rekreacja, Rybactwo oraz Inżynieria Środowiska.

Giełda ta umożliwia uczniom spotkanie się z przedstawicielami uczelni i zapoznanie się z ofertą szkół wyższych i policealnych w tym z ofertą Wydziału Nauk o Środowisku.

Więcej informacji na portalu mylomza.pl oraz w relacji grupy medialnej Narew

Mamy nadzieję, że już w październiku wiele osób z którymi rozmawiali nasi wysłannicy zasili szeregi Wydziału i stwierdzi, że ten pomysł na życie był strzałem w dziesiątkę!