Szansa na studia i pracę w Szanghaju dla studentów Turystyki i Rekreacji

Dnia 12.03.2019r. odbyło się spotkanie studentów kierunku turystyka i rekreacja z przedstawicielami Programu DHIC&SRTC – dyrektorem Jacky Li oraz managerem programu Maciejem Przenicznym w sprawie możliwości studiowania w Chinach oraz podjęcia stażu w najbardziej renomowanych hotelach.DHIC (Doing Hospitality in China) to międzynarodowy program łączący studia i staż w Shanghai’u.

Uczestnicy programu odbywają 6 miesięczny staż w sercu wschodniego świata - Szanghaju. Globalny certyfikat i umiejętność rozumienia potrzeb i zachowań Azjatów czyni stażystów najbardziej pożądanymi pracownikami branży hotelarskiej na świecie wliczając takie rynki jak: azjatycki, europejski, amerykański.

Program DHIC to topowa międzynarodowa platforma umożliwiająca studentom wejście w ich życie zawodowe z impetem.

Program składa się z:

3 miesięcy kursów organizowanych przez Shanghai UniversityShanghai University to jedna z najbardziej kompleksowych uczelni w Chinach. Jest również jednym z 10 topowych uniwersytetów Państwa Środka.

Kursy organizowane przez SHU:

- język chiński - komunikacja w biznesie

- ekonomia Azji

- zarządzanie w hotelarstwie

- chiński przemysł turystyczny

- strategie rynkowe w azjatyckim hotelarstwie

6 miesięcy płatnego stażu w hotelarstwie w naszych partnerskich hotelach. Partnerzy programu to m.in.

- InterContinental Hotels Group

- JW Mariott

- Accor Hotels

- Grand Hyatt Hotels

- wiele innych najbardziej rozpoznawalnych marek na światowym rynku hotelarskim.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim studentom za tak liczne przybycie i mamy nadzieję, że ich ściezki kariery będą rozwijać się globalnie w oparciu o tego typu doświadczenia i umiejętności zdobyte w trakcie tego, jak i innych programów

Po więcej informacji zapraszamy na stronę Kariera w hotelarstwie gdzie znajdziecie więcej informacji na temat programu a także można zapytać o wszystkie nurtujące was kwestie

Formularz zgłoszeniowy do programu