Wydział Nauk o Środowisku na Dniach Otwartych Drzwi!

Nasz Wydział prezentował swoją ofertę maturzystom podczas Dnia Otwartego na UWM. 27 marca po raz kolejny odbył się Dzień Otwartych Drzwi. Przyszli absolwenci szkół średnich mieli okazję zapoznać się z ofertą dydaktyczną całego Uniwersytetu jak i kierunków Rybactwo, Turystyka i rekreacja oraz Inżynieria środowiska, prowadzonych na Wydziale. 

Całe wydarzenie odbyło się w Centrum Nauk Humanistycznych. Przyszli studenci mogli porozmawiać z obecnymi i  wypytać się m.in. o to, jak wygląda nauka na UWM, jakie są kryteria przystąpienia w poczet studentów, które przedmioty trzeba zdawać na maturze, jak otrzymać stypendium czy też dostać miejsce w akademiku. 

Podczas wydarzenia byli również obecni eksperci z Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży. Wyjaśniali oni, jak będzie wyglądać w tym roku egzamin maturalny z języka polskiego, matematyki i języków obcych.

Stoisko naszego Wydziału przyciągało wielu tegorocznych maturzystów. Mogli w pigułce zapoznać się z tym co robią studenci podczas zajęć oraz jak wygląda kształcenie.  

    

Organizatorem Dnia Otwartych Drzwi było Biuro ds. Studenckich.