Wystawa malarstwa dr hab. inż. Bogdana Wziątka - "Świat w moich oczach"

Z przyjemnością informujemy, że nie tylko nauką i dydaktyką żyją nasi Pracownicy.

26 lipca 2019 r, w ukraińskim mieście Mikołajów (obwód odesski) nastąpi uroczyste otwarcie wystawy malarstwa „Świat w moich oczach", autorstwa pracownika naszego Wydziału, Pana dr hab. inż. Bogdana Wziątka. O randze wydarzenia świadczy fakt, iż zostało ono objęte honorowym patronatem Prezydenta Miasta Olsztyna, Pana Piotra Grzymowicza. Mając na uwadze międzynarodowy, kulturalny, edukacyjny i promocyjny charakter wystawy, Wydział Nauk o Środowisku również patronuje wydarzeniu. W otwarciu wystawy, oraz spotkaniu z reprezentantami władz miejskich Mikołajowa, nasz Wydział reprezentować będzie Pani dr inż. Anna Wiśniewska.