Zaproszenie na międzynarodowe warsztaty oraz konferencję naukową z cyklu: „Ziemie pruskie – dziedzictwo historyczno-kulturowe a teraźniejszość”

Studenci studiów I, II i III stopnia

W dniach 1-8 września 2018r. odbędą się międzynarodowe warsztaty: "Ziemie pruskie – dziedzictwo historyczno-kulturowe a teraźniejszość”.
Podczas warsztatów, 6 września w godzinach 10-14.30, odbedzie się również konferencja naukowa. Zgłoszenia tematów referatów i wystąpień konferencyjnych (abstrakt do 300 słów) do 30. czerwca 2018. Teksty po pozytywnych recenzjach ukażą się w czasopiśmie naukowym doktorantów Instytutu Historii i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie - „Zapiski z Pogranicza”. Warsztaty odbędą się w Międzynarodowym Centrum Spotkań Młodzieży Camp Rodowo k./Mrągowa www.rodowo.pl.

Program warsztatów oraz więcej informacji w załączniku.